کتاب سر گذشت زنده یاد مرتضی پاشایی منتشر شد

 

خرید حضوری تهران: کتابفروشی بزرگ صفا -میدان انقلاب.روبروی سینما بهمن.بازارچه کتاب.طبقه زیرزمین کتابفروشی صفا ۶۶۴۱۳۶۲۵-۶۶۴۱۸۴۸۸

خرید حضوری کرج: هفت تیر به سمت چهار راه طالقانی کوچه دوم سمت راست(۱۶متری انقلاب) پلاک۱۶۴ انبار بانک کتاب البرز ۳۲۴۰۰۰۸۴-۰۲۶

 

 

کتابفروشی های سراسر کشور می توانند جهت تهیه کتاب سی(سرگذشت زنده یاد مرتضی پاشایی) با شماره زیر تماس بگیرند.

پخش کتاب فرهنگ: ۶۶۴۸۲۱۵۰

 


متن خبر در خبرگزاری ایبنا:

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۵
کتاب «سرگذشت زنده‌یاد مرتضی پاشایی» نوشته شهناز محلوجیان از سوی انتشارات آرنا روانه کتابفروشی‌ها شد.
زندگینامه مرتضی پاشایی منتشر شد

ناصر نوروزی فرد، مدیر انتشارات آرنا بهخبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: «سرگذشت زنده‌یاد مرتضی پاشایی» نوشته شهناز محلوجیان جدیدترین کتاب نشر آرناست که از طریق گفت‌وگو با افرادی که در زندگی این خواننده پرطرفدار دخیل بوده‌اند، اعم از خانواده و دوستان، به سرانجام رسیده است.

وی افزود: هرچند که منابع محلوجیان برای نگارش این کتاب گفت‌وگوهایش با خانواده، دوستان و همکاران این هنرمند بوده، اما حاصل کار را به صورت یک رمان سرگذشت‌نامه‌ای درآورده است.

نوروزی فرد ادامه داد: نویسنده این کتاب و همچنین خانواده زنده‌یاد پاشایی تصمیم گرفتند که تمام حقوق خود، حاصل از فروش این کتاب را صرف امور خیریه کنند. لازم به اشاره است که همزمان با انتشار این کتاب،کتاب الکترونیکی (ebook) آن نیز از سوی نرم افزار کتابخوان طاقچه به علاقه‌مندان عرضه شده است که ۵۰درصد از فروش نسخه الکترونیکی این کتاب صرف امور مربوط به نیازمندان خواهد شد.

مدیر نشر آرنا در پایان گفت: به دلیل حساسیت این کتاب روند تالیف آن کمی طول کشید، اما دست‌اندرکاران خانه کتاب، کتابخانه ملی و اداره توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای انتشار هرچه سریع‌تر این کتاب همکاری بسیاری کردند که لازم است از آنها تشکر کنم.

«سرگذشت زنده‌یاد مرتضی پاشایی» نوشته شهناز محلوجیان با شمارگان سه هزار نسخه، ۲۰۰ صفحه در قطع رقعی و بهای ۱۳ هزار تومان از سوی نشر آرنا در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.